O Klubie

Sempre Jiu Jitsu jest klubem Brazylijskiego Jiu Jitsu. Nazwa została zaczerpnięta z języka portugalskiego – słowo „sempre” oznacza „zawsze”. Pierwszy trening klubu odbył się 4 listopada 2014 roku, lecz w tym czasie nie funkcjonowaliśmy jeszcze jako klub. Początkowo działaliśmy jako mała grupa osób trenująca bjj.  Z czasem oraz z dołączeniem do grupy coraz to większej ilości osób, przekształciliśmy się w klub sportowy o charakterze stowarzyszenia. Założycielem klubu oraz głównym trenerem klubu jest posiadacz purpurowego pasa Jędrzej Lis.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do poznania tej wspaniałej sztuki walki oraz do uczestnictwa w treningu. Treningi odbywają się w sali przy ul. Hallera 5 w Kwidzynie w budynku Zespołu Szkół Gimnazjalnych. Dodatkowym czynnikiem zachęcającym do wzięcia udziału w treningu jest świetna atmosfera panująca na macie, o którą dbają wszyscy członkowie. Ponadto pierwszy trening jest zawsze za damo. Więc jeśli myślałeś o spróbowaniu swoich sił ze sportem/sztukami walki, a w szczególności brazylijskim jiu jitsu to dobrze trafiłeś! ZAPRASZAMY